Weronika i Piotr - Sesja Narzeczeńska w Rewie i Rzucewie

W tym roku na Walentynki odbył się konkurs na sesję narzeczeńską - aby wygrać należało odpowiedzieć na pytanie dotyczące wymarzonego miejsca na taką sesję. Jedną z odpowiedzi umieściła Weronika, a brzmiała ona następująco:

“Sesja nad Zatoką Pucką. W miejscu, w którym Piotrek po raz pierwszy wyznał mi miłość. Plaża, bose stopy, czerwona sukienka, podwinięte nogawki, czerwona muszka i bezkresne morze. Może troszkę słoneczka by się znalazło. Byłoby pięknie. Moja wymarzona sesja.”

Zakochałem się w tym opisie od pierwszego wejrzenia, a Weronika i Piotr wygrali konkurs. Teraz, gdy w końcu zrobiło się cieplej - stworzyliśmy zdjęcia, o której marzyli bohaterowie poniższej sesji - pełnej koloru czerwonego niczym miłość tych dwojga zakochanych. Zapraszam do galerii poniżej.

Dzięki za obejrzenie kolejnego materiału! Mam wielką nadzieję, ze spodobał Ci się ten materiał :) Jeśli chciałbyś/chciałabyś śledzić moją pracę na biezaco - zapraszam Cie na mojego Instagrama oraz Facebooka - będzie mi niezwykle miło jeśli będziesz mnie tam obserwować :)

Using Format