Opinie Klientów


Sylwia i Dawid

"Uprzejmy, pogodny, bardzo zaangażowany, z ogromnym talentem. Jesteśmy z narzeczonym jeszcze przed sesją ślubną i plenerową, ale mamy za sobą już dwie części sesji narzeczeńskiej. Lepiej nie mogliśmy wybrać - zresztą zdjęcia mówią same za siebie :) Polecamy serdecznie!"

Zobacz wpis na Facebooku


Alex i Andre

"Maciej przyjechał specjalnie dla nas z Gdańska do Sztokholmu i zrobil najpiękniejszą wymarzona sesje narzeczeńską, a także fenomenalnie sfotografował nasza mini uroczystość. Naprawdę z całego serca polecam Wam Maćka! Jest fotografem z pasji i osoba której w pierwszej kolejności zależy na tym, by ujęcia były takie, jakie sobie wymarzylyście! Długo rozmawialiśmy o naszej wizji którą Maciek zrealizował. Naprawdę polecam Wam!"

Zobacz wpis na Facebooku


Weronika i Piotr

"Maciej to solidna firma, godna polecenia każdemu. Uśmiechnięty, pogodny, od razu można zauważyć, że fotografowanie to jego pasja. Na takiej profesjonalnej sesji byliśmy po raz pierwszy i wspomnienia mamy bardzo pozytywne. :) Po kilku zdaniach zamienionych z Maćkiem, na twarzach nie było już żadnego niepokoju czy stresu, a wyłącznie naturalność i radość :D Warty podkreślenia jest również dobry kontakt poza planem i elastyczność. :)"

Zobacz wpis na Facebooku


Ewa i Piotr

"Co tu dużo mówić. Maciej jest profesjonalnym fotografem, który jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Robi genialne zdjęcia i jak mało kto potrafi uchwycić "ten moment". Atmosfera na sesji była świetna i czuliśmy się bardzo swobodnie. Specjalnie przyjechaliśmy z Poznania do Gdańska, żeby zrobił nam sesje! Ahh i jeszcze: robi niespodzianki jak mało kto! Gorąco polecamy!"

Zobacz wpis na Facebooku


Marta i Paweł

"Fotograf godny polecenia! Bardzo profesjonalne podejście, genialne zdjęcia, świetny kontakt i bardzo szybka realizacja :) Wspaniała pamiątka ze ślubu, jeżeli ktoś szuka fotografa to szczerze polecam."

Zobacz wpis na Facebooku


Kinga i Mateusz

"Nasz poprzedni fotograf po umówieniu się z nami na sesję narzeczenską zapadł się pod ziemię. Jako że chcieliśmy mieć sesję narzeczenską w zimowej scenerii mieliśmy mało czasu na zorganizowanie innej. Tutaj z pomocą przyszedł Maciek, na każdym spotkaniu na czas, super zorganizowany człowiek z profesjonalnym podejsciem :) sesja wyszła wspaniale, teraz czekamy na zdjęcia z wesela.
Jednak są one tą częścią przygotowań o którą możemy być spokojni.
Gorąco polecamy! :)"

Zobacz wpis na Facebooku

Using Format