Cześć! Miło Was tu spotkać!


Trochę o mnie...

Cześć! Jestem Maciej, a moim zadaniem jest uchwycenie najważniejszych momentów Waszego dnia, jednocześnie będąc jego najmniejszym problemem - stawiam na profesjonalizm i podejście dzięki któremu na twarzach zamiast stresu będzie widać tylko uśmiech! :)

Tworze prawdziwe reportaże ślubne, a nie tylko suchą relację. Lata doświadczenia w fotografowaniu nie tylko ślubów, ale głównie tańca, festiwali oraz po prostu fotografowania ludzi, sprawiają, że tak jak to mówią znajomi oraz klienci - moje zdjęcia są po prostu inne. Według mnie właśnie tym jest dusza zdjęcia, którą uchwycić umieją tylko nieliczni.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, więc na tej stronie nie zobaczycie prostego cennika - z chęcią odpowiem na wszystkie pytania - zapraszam do formularza kontaktowego :)

Pracuję na terenie całej Polski oraz zagranicą.Zobacz co piszą o mnie klienci...

Weronika i Piotr

"Maciej to solidna firma, godna polecenia każdemu. Uśmiechnięty, pogodny, od razu można zauważyć, że fotografowanie to jego pasja. Na takiej profesjonalnej sesji byliśmy po raz pierwszy i wspomnienia mamy bardzo pozytywne. :) Po kilku zdaniach zamienionych z Maćkiem, na twarzach nie było już żadnego niepokoju czy stresu, a wyłącznie naturalność i radość :D Warty podkreślenia jest również dobry kontakt poza planem i elastyczność. :)"

Zobacz wpis na Facebooku


Co dla Was przygotuję?

Pierwsze 30 zdjęć z wydarzenia otrzymujecie już następnego dnia, aby móc podzielić się tym szczególnym dniem ze swoimi znajomymi i rodziną.

Pakiet ślubny zawiera 500 autorsko obrobionych zdjęć z całego zakresu Waszego wydarzenia. Zdjęcia otrzymujecie na pendrive który dostarczany jest do Was w drewnianym, grawerowanym pudełku. Sam grawer jest przygotowywany indywidualnie z Parą Młodą - współpracuję z graficzką która po otrzymaniu od Was wskazówek co do tematyki ślubu zaprojektuje te rzeczy - wszystko w cenie pakietu. Dodatkowo w ramach pakietu oferuję album 20x30 cm z twardymi kartami który zawierać będzie najważniejsze zdjęcia z Waszego wydarzenia.


Sesja narzeczeńska

Wszystkim klientom polecam dodatkowo lub całkowicie osobno sesję narzeczeńską. Warto się na nią skusić, takie zdjęcia są pamiątką na lata, przydają się do tworzenia podziękowań dla Rodziców i rodziny oraz zbliża Parę Młodą z fotografem przez co w dniu ślubu będziecie mniej spięci, wiedząc jak pracuję! :)


Zapraszam serdecznie do kontaktu - chętnie odpowiem na wszystkie pytania poprzez telefon lub Skype.

Jestem dostępny dla Was poprzez formularz kontaktowy lub adres email foto@maciejkolek.com

Nawet jeśli nie zdecydujecie się na moje usługi, chętnie za darmo pomogę z tematami formalnymi jak umowy, pomogę w wyborze np. kamerzysty - wszystko aby Wasz dzień był jak najpiękniejszy :)

Do usłyszenia!

Using Format