maciejkolek.com

Cześć! Miło Was tu spotkać!


Trochę o mnie...

Nazywam się Maciej Kołek i tworze prawdziwe reportaże ślubne, a nie tylko suchą relację. Lata doświadczenia w fotografowaniu nie tylko ślubów, ale głównie tańca, festiwali oraz po prostu fotografowania ludzi, sprawiają, że tak jak to mówią znajomi oraz klienci - moje zdjęcia są po prostu inne. Według mnie właśnie tym jest dusza zdjęcia, którą uchwycić umieją tylko nieliczni. 

Pracuję na terenie całej Polski i nie tylko. Planujecie ślub zagranicą? Tym lepiej! :)

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, więc na tej stronie nie zobaczycie prostego cennika.Co dla Was przygotuję?

Pierwsze 30 zdjęć z wydarzenia otrzymujecie już następnego dnia, aby móc podzielić się tym szczególnym dniem ze swoimi znajomymi i rodziną.

Kazdy pakiet ślubny zawiera minimum 500 autorsko obrobionych zdjęć z całego zakresu Waszego wydarzenia. Zdjęcia otrzymujecie zarówno na pendrive jak i na DVD - pendrive dostarczany jest do Was w drewnianym, grawerowanym pudełku. Sam grawer jest przygotowywany indywidualnie z Parą Młodą - współpracuję z graficzką która po otrzymaniu od Was wskazówek co do tematyki ślubu zaprojektuje te rzeczy - wszystko w cenie pakietu! :)


Sesja narzeczeńska

Wszystkim klientom polecam dodatkowo lub całkowicie osobno sesję narzeczeńską. Warto się na nią skusić, takie zdjęcia są pamiątką na lata, przydają się do tworzenia podziękowań dla Rodziców i rodziny oraz zbliża Parę Młodą z fotografem przez co w dniu ślubu będziecie mniej spięci, wiedząc jak pracuję! :)


Zapraszam serdecznie do kontaktu - chętnie odpowiem na wszystkie pytania poprzez telefon lub Skype.

Jestem dostępny dla Was poprzez formularz kontaktowy lub adres email [email protected]

Nawet jeśli nie zdecydujecie się na moje usługi, chętnie za darmo pomogę z tematami formalnymi jak umowy, pomogę w wyborze np. kamerzysty - wszystko aby Wasz dzień był jak najpiękniejszy :)

Do usłyszenia!

Using Format