O mnie

"Sztuka łapania Momentów"

Uważam, że bycie fotografem to łapanie ulotnych chwil, które umykają Nam w trakcie mniej lub bardziej ważnych wydarzeń w Naszym życiu. 

Fotografuję z pasji, traktując fotografię jako sposób na wyrażenie swojego spojrzenia na świat - często inaczej pojmowanego, niż mogło by się to wydawać. 

W swojej pracy wykorzystuje w większości naturalne światło zastane - lubię, gdy niedoskonałości sceny chowają się w cieniach. Mój styl charakteryzowałbym jako ostre przedstawienie otaczającej Nas przestrzeni w ciekawej palecie barw, niekoniecznie wypranej niczym w pralce, choć uwielbiam wprowadzić czernie i biele, by uwypuklić emocje zawarte na uchwyconej elektronicznej kliszy.

Na mojej stronie znajdziecie fotografie różnego typu - od ulubionych - sesji narzeczeńskich, poprzez reportaże ślubne, kończąc na drugiej fotograficznej miłości, czyli esporcie. 

W swojej pracy fotograficznej jestem również nauczycielem - przynajmniej raz w roku staram się organizować warsztaty fotograficzne dla początkujących, które wyposażają kursantów w niezbędną wiedzę potrzebną do wyłączenia trybu automatycznego w aparacie.

Jestem otwarty na wszystkie pytania które chcielibyście zadać, a największym zaszczytem będzie dla mnie, jeśli wybierzecie mnie na swojego fotografa.

Skontaktować się ze mną możecie poprzez formularz kontaktowy lub foto@maciejkolek.com


Using Format